صندلی حمام

فهرست مطالب

صندلی حمام


صندلی حمام یک صندلی ساده ضد آب است که درعرض حمام تعبیه شده و محصول بسیار مناسبی برای افراد کم توان و نا توان حرکتی می شود. شما می توانید درموقع واردشدن به حمام روی آن نشسته وسپس پاهایتان راروی لبه وان قراردهید. برخی ازافراد درحالی که روی صفحه نشسته اند، خودشان را شسته و دوش می گیرند.
صندلی های حمام ، صندلی های کوچکی هستندکه درداخل حمام نصب می شوند. نشستن روی صندلی حمام ، کمک می کند تا پائین بردن بدن نسبت به تمام راهها آسانترباشد. شما می توانید درحالی که روی صندلی نشسته اید استحمام کنید یا اینکه ( درصورتی کسی در دسترس شما باشد که بتواند صندلی را به خارج ازحمام ببرد) می توانیدخودتان را روی کف حمام پائین ببرید.
به طورکلی صندلی وصفحات حمام برای کسانی مفید هستندکه عضلاتی سفت و ضعیف داشته و یا دارای تعادل کمی می باشند. به خصوص برای افرادی که می دانند بالابردن پا ازروی لبه وان و پائین کشیدن بدن و یا خارج شدن مجدد ازآن برایشان مشکل است.


برای استفاده از صفحه حمام لازم است که فرد:

– هنگام نشستن روی آن تعادل کافی داشته باشد.
– قادرباشد درحالی که روی صفحه نشسته است ، هریک ازپاهای خودرا تا روی لبه حمام بالا ببرد.
– بتواند مفصل ران خود را خم کند.

لینکهای مرتبط:

 

برای استفاده از صندلی حمام نیز لازم است که فرد:

– قدرت کافی در دستهای خودداشته باشد تا بتواند خودرا ازروی آن پائین و بالا بکشد .
– قادرباشد زانوها ومفصل ران خودرا خم کند.
صندلی حمام یکی از ابزاز توانبخشی حرکتی می باشد که در منازل ، بیمارستان ها و یا خانه های سالمندان و دیگر مراکز نگهداری از سالمندان و معلولین جهت استحمام و شستشوی افراد کم توان از آن بهره گرفته می شود . صندلی حمام در انواع مختلف وجود دارد که کارآمد ترین آن نوع ویلچری آن است که بیمار براحتی روی آن می نشیند و از سقوط بیمار در حمام و آسیب های مغزی و جسمی بیمار جلوگیری می کند.

 

صندلی انتقال (بالابر بیمار) بهینا

علاوه بر توانایی جابجایی بیماران بین تخت و انواع صندلی، توانایی انتقال بیمار به حمام و سرویس بهداشتی را دارد. جهت سفارش با شماره 09981114447 تماس بگیرید.

این صندلی کاملا ضد آب بوده و با قابلیت تنظیم ارتفاع خود براحتی روی انواع سرویس های فرنگی قرار میگیرد. این محصول از افتادن بیماران کم توان و توان یاب حرکتی در حمام که باعث آسیب های مغزی نخاعی می شود جلوگیری می کند. همچنین دیگر نیاز به نگهداشتن و بلند کردن بیمار توسط همراه بیمار در سرویس های بهداشتی و حمام نیست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09981114447-8-9 تماس بگیرید.

 

لینکهای مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید